ماژول اعلام کد اپراتوری برای الستیکس، ایزابل و FREEPBX در یک نگاه

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که هنگام تماس با یک مرکز تلفنی یک سازمان، پیش از برقراری ارتباط با اپراتورِ پاسخگو به شما، اطلاعات آن اپراتور، مانند کد اپراتوری و یا حتی نام اپراتور، به شما اعلام و سپس تماس تلفنی برقرار شود؟

اگر به عنوان مشتری با این سیستم پاسخگو ارتباط برقرار کرده باشید ماژول اعلام کد اپراتوری مطمئناً حس رضایت و اعتماد بیشتری نسبت به سازمان­ هایی که دارای سیستم پاسخگویی مستقیم و سنتی هستند، در شما ایجاد خواهد شد.

اگر  شما هم به عنوان یک سازمان که دارای سیستم پاسخگویی تلفنی می باشد، علاقه دارید با استفاده از این قابلیت، کیفیت پشتیبانی خدمات خود را بهبود ببخشید و در جهت افزایش حس رضایت و اعتماد  مشتریان قدم بردارید، ماژول اعلام کد اپراتوری voiping بهترین پیشنهاد ممکن برای شما خواهد بود.

 

 

آشنایی با قابلیت ها و ویژگی های ماژول اعلام کد اپراتوری ویپینگ

عدم نیاز به برنامه نویسی و توسعه

نرم افزار متن باز استریسک (Asterisk)، یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین نرم افزارها در خدمات ویپ مراکز تلفنی VOIP است که تمام قابلیت های کاربردی یک سیستم تلفنی مانند تماس اینترنتی، ایجاد شماره های داخلی دلخواه، صف انتظار پاسخگویی ، استفاده از منشی تلفنی و …. را برای شما فراهم می کند . اما برای توسعه ماژول های کاربردی این نرم افزار، نیاز به دانش در زمینه برنامه نویسی استریسک خواهید داشت.

بنابراین اگر شما هم از سیستم های تلفنی مبتنی بر استریسک مانند Elastix , Issabel و FreePBX استفاده می کنید و قصد راه اندازی ماژول اعلام کد اپراتوری شخصی خود را دارید، باید دانش توسعه آن را نیز داشته باشید . اما با استفاده از ماژول اعلام کد اپراتوری ویپینگ، تمام پیچیدگی های توسعه برای شما پنهان خواهد شد و فقط با استفاده از یک پنل مدیریتی تحت وب، قابلیت تعریف روش های اعلام کد اپراتوری را خواهید داشت.

عدم ایجاد اختلال در واسط کاربری الستیکس، ایزابل و FreePBX

با توسعه و سفارشی سازی ماژول های مختلف در سیستم های تلفنی مبتنی بر استریسک، همواره شاهد اختلال در قسمتی از واسط کاربری تحت وب نرم افزارهای FreePBX ، Issabel  و یا Elastix خواهیم بود . اما ماژول اعلام کد اپراتوری ویپینگ با جداسازی و ارائه یک واسط تحت وب مجزا اما یکپارچه برای مدیریت این ماژول، باعث حذف اختلال های بوجود آمده در نرم افزار های ذکر شده خواهد شد.

امکان فعال سازی و غیر فعال سازی آسان ماژول اعلام کد اپراتوری

در ماژول اعلام کد اپراتوری توسعه داده شده در تیم ویپینگ، تمام امکانات مدیریتی این ماژول از جمله امکان فعال سازی و غیر فعال سازی، در یک صفحه به صورت کامل قرار داده شده است و  شما به راحتی و تنها با زدن یک تیک ساده، می توانید ماژول را در سیستم خود فعال یا غیر فعال کنید .

فعال سازی ماژول اعلام کد اپراتوری

 

شخصی سازی اعلام های ماژول

آیا شما به عنوان یک سازمان، علاقه دارید تا هر اپراتور را به شکل دلخواه خدمات voip خود به تماس گیرنده معرفی کنید ؟

با استفاده از قابلیت های ماژول اعلام کد اپراتوری ویپینگ ، می توانید از عبارت های مختلفی جهت اعلام اطلاعات به تماس گیرندگان استفاده کنید. عباراتی مانند اپراتور شماره …” و یا کارشناس شماره …” که به صورت پیش فرض در سیستم قرار دارند .

 

امکان بارگذاری اعلام های دلخواه

در تیم توسعه ویپیگ، علاوه بر قابلیت های پیش فرض ذکر شده برای اعلام کد اپراتور، امکان منحصر به فرد دیگری برای این کار در نظر گرفته شده است.

در ماژول اعلام کد اپراتوری ویپینگ ، این امکان وجود دارد تا مدیریت سیستم، اعلام های دلخواه خود را برای این ماژول بارگزاری نماید . یعنی هر آنچه که شما علاقه دارید تا به عنوان اعلام برای تماس گیرنده پخش شود را تحت یک فایل صوتی به راحتی در پنل تحت وب ماژول آپلود نمایید . در این صورت هنگام تماس مشتری و اتصال آن به اپراتور ، به جای اعلام عبارات پیش فرض، فایل صوتی ضبط شده شما برای تماس گیرنده پخش خواهد شد .

ویرایش ماژول اعلام کد اپراتوری

 

ماژول اعلام کد اپراتوری مناسب چه سازمان هایی می­ باشد ؟

تمامی سازمان هایی که از سیستم های تلفنی VOIP و مبتنی بر استریسک استفاده می کنند، امکان استفاده از این ماژول را دارند .

با خرید ماژول اعلام کد اپراتوری ویپینگ چه مزایایی نصیب من می شود؟

  1. یک ماژول کاملا هوشمند برای اعلام مشخصات اپراتورها با تمامی امکانات ذکر شده در بالا
  2. نصب رایگان این ماژول توسط تیم فنی ویپینگ برای شما
  3. پشتیبانی ۲ ماه کاملا رایگان توسط تیم فنی ویپینک برای این محصول

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اعلام ,ماژول ,اپراتوری ,سیستم ,استفاده ,تلفنی ,ماژول اعلام ,اپراتوری ویپینگ ,تماس گیرنده ,فعال سازی ,علاقه دارید ,دارای سیستم پاسخگویی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایلیا شاد پاپفا تسلارو استعلام آنلاین اقساط معوق بانکی LOVEECH Psychology for change gear China - babbittalloy.com Kim دیزل ژنراتور ـ قیمت دیزل ژنراتور Troy